Naučte se Excel z mých online kurzů

Výukou Excelu a dalších MS Office aplikací se zabývám od roku 2007. V mých online kurzech Vám předávám své zkušenosti v krátkých video lekcích. Tohle je moje know-how, tohle je můj Excel online kurz.

Bezplatnou registrací získáte přístup ke kurzu Tipy a triky.

99% uživatelů hodnotí kurzy 5 hvězdičkami
5/5

Moje Excel online kurzy

Jednotlivé kurzy (videokurzy) jsou složené z předem nahraných lekcí, kde předvádím danou problematiku na praktických ukázkách. Pro vlastní vyzkoušení si můžete stáhnout cvičné soubory. Všechny mé online kurzy Excelu jsou níže, přehledně si je můžete prohlédnout a koupit v e-shopu. Některé kurzy najdete také na mém profilu na Naučmese a Skillmea.

MEGA kurz Excelu

Obsah mých kurzů slučuje obří MEGA Excel online kurz, který je zároveň mezi uživateli UmimExcel.cz nejoblíbenější. V šesti jednotlivých kurzech v něm obsažených se naučíte Excel od začátečníka po profíka a přístup vám zůstane navždy.

Online kurzy pro firmy

Pro firmy nabízím online elearning nebo školení přes Teams, Zoom či Google Meets. Zaměstnanci si sami zvolí čas, kdy si kurz spustí. Mohou se k nim opakovaně vracet, protože přístup budou mít neomezený. Krátké lekce jsou vstřebatelné a postupně rozvíjí dovednosti zaměstnanců bez fyzické přítomnosti lektora. Zde je moje Nabídka pro firmy nejen pro Excel online kurz.
UmímExcel online kurzy

Chcete živé školení ve vaší firmě?