Nabídka online kurzů pro školy

V důsledku šíření nákazy koronaviru (nemoci COVID-19) se po uzavření škol musí žáci učit doma s využitím moderních přístupů pro výuku. Online kurzy jsou efektivním způsobem vzdělávání a seberozvoje nejen dospělých, ale i žáků základních a středních škol. Věřím, že uvolněním přístupu ke kurzům pomohu situaci usnadnit učitelům i rodičům, alespoň v oblasti výuky MS Office aplikací.

nadalku

Doporučeno MŠMT

Tento projekt je doporučen jako bezplatný zdroj pro vzdělávání informatiky na základních a středních školách, na webu #NaDalku Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Chcete získat bezplatný přístup k online kurzům pro své žáky?

E-learning pro žáky ZŠ a SŠ
  • e-learningová podpora výuky pod vedením pedagoga
  • dostupné online kdykoliv a odkudkoliv
  • limitovaný počet licencí, zdarma na 3 měsíce *
  • cvičné soubory ke stažení uvnitř lekcí
  • součástí kurzů je i obdržení certifikátu o absolvování
  • vyplňte žádost jménem školy

*  tato mimořádná akce se vztahuje na období uzavření škol kvůli šíření nákazy koronavirem (COVID-19) nebo do odvolání poskytovatelem

Přehled kurzů

Nabídka se vztahuje na níže uvedené online kurzy Excelu, Wordu, PowerPointu a Accessu, a to jen pro základní a střední školy na území České republiky. Škola obdrží předem domluvený počet licencí a aktivační kód. Tímto kódem si každý žák aktivuje přístup k níže uvedeným kurzům a bude si je moci procházet po dohodnutou dobu bezplatně.

Podpořte tento projekt

Přijde vám tato myšlenka správná nebo jen chcete poděkovat a podpořit tento portál? Můžete přispět libovolnou částkou na PayPal účet tlačítkem Donate. Mockrát děkuji!

Petr Kohoutek

Vyplnění žádosti jménem školy

O jaké kurzy máte zájem?