Školení na dálku

Online forma vzdělávání

Kromě živého školení můžete stejně efektivně vzdělávat sebe či své zaměstnance přes online konferenci, tedy “školení na dálku“, s využitím aplikace Skype či Skype pro firmy. Nemusíte nikam chodit, stačí jen mít připojení k internetu. Na počítači či notebooku zapnete zvuk a mikrofon a vše ostatní necháte v rukou lektora. S využitím aplikace Skype pro firmy, která je součástí Office 365, lektor může živě přenášet obrazovku s probíranou tematikou, stejně tak hlas a video, sdílet soubory s účastníky. V případě potřeby se podívá na plochu účastníků opět vzdáleně a řeší problémy přímo na jejich ploše.

Školení na dálku je bezpečné, časově i místně flexibilní. Jedná se o moderní a velice interaktivní formu výuky. Dohodněte si čas, uvařte si kávu, usaďte se do křesla ve svém obýváku a připojte se na individuální či skupinovou webovou konzultaci.

Výuku povede certifikovaný lektor s více než 13ti letou praxí – Petr Kohoutek. Pro objednání a nacenění této služby stačí využít kontaktní formulář.

Seberozvoj skrze online kurzy

Pokud si chcete nejprve osvojit znalosti sami, svým tempem, můžete využít podrobné online kurzy webu UmimExcel.cz. Poté lze využít školení na dálku pro individuální dotazy a zejména řešení na vašich konkrétních tabulkách. Výuka na cvičných souborech je určena primárně pro pochopení principů a představení to či onoho nástroje. Nejlepší je ale nabyté vědomosti ihned aplikovat do vlastních tabulek na datech, která jsou vám blízká a se kterými třeba denně pracujete.

Napsat komentář