Předplatné všech kurzů

Online kurzy na UmimExcel.cz lze zakoupit dvěma způsoby. Liší se podle délky přístupu a ceny, kterou za kurz zaplatíte. Předplatné všech online kurzů je pro ty, kteří chtějí ušetřit.

1. Jednotlivý nákup

Pro zakoupení konkrétního kurzu na neomezenou dobu přejděte na stránku kurzu a stiskněte tlačítko "Koupit kurz".

2. Předplatné

Zakoupením předplatného získáváte přístup ke všem online kurzům najednou. Z jakéhokoliv kurzu klikněte na tlačítko "Koupit předplatné" a vyberte si z druhů Předplatného zde.

Předplatné vychází z myšlenky, že každému uživateli může stačit na výuku jinak dlouhá doba a nabízí se možnost získat přístup ke všem kurzům za velmi výhodnou cenu. Každý se tak může rozmyslet, jaký kurz si právě spustí, dřív nebo později. Když předplatné vyprší, uživatel ztratí ke kurzům přístup, ale může si opět předplatné zakoupit a tím přístup opět získat. Předplatné zakoupíte i na této stránce dole.

Stačí Vám krátka doba?

První předplatné počítá s přístupem na 3 měsíce od zakoupení. Někteří uživatelé chtějí okamžitý výklad, ale nepotřebují mít ke kurzům neomezený přístup. Za čtvrtletní částku si tak mohou okamžitě spustit jakýkoliv kurz z nabídky UmimExcel.cz, procházet jednotlivé lekce, stahovat si příklady ke stažení a na konci si vytisknout certifikát. Po skončení předplaceného období však kurzy již nebudou přístupné a bude třeba si je opět zakoupit formou předplatného nebo jednotlivě. Potřebujete-li mít přístup ke kurzům např. ve dvou různých čtvrtletích roku, lze si pro jednotlivá období předplatné obnovit a opět se budete moci vzdělávat.

Chcete si vše projít pomaleji?

Roční předplatné je nejoblíbenější volba uživatelů. 1 rok je dostatečně dlouhá doba k procházení jednotlivých kurzů, postupnému nabývání vědomostí a jejich aplikaci do praxe. Toto předplatné je doporučeno všem, kteří přesně nevědí, kdy se v průběhu roku k výuce dostanou, ale chtějí mít možnost kdykoliv za 365 dní usednout před obrazovku a podívat se na návod, jak se co dělá. Pokud by 1 rok nestačil, je výhodnější si zakoupit třetí typ předplatného pro časově neomezený přístup.

Neomezený přístup

Třetí typ předplatného nabízí uživatelům časově neomezený přístup ke všem současným i budoucím online kurzům. Za jednu platbu si tak můžete spustit postupně všechny videonávody, jít od záčátečníků až po pokročilé s dostatečně dlouhou dobou na vstřebání všech poznatků, jejich vyzkoušení v praxi a následně pokračovat výukou další aplikace. Kdykoliv se budete pomoci k jednotlivým lekcích vracet a znovu si látku oživit. Již v případě více než dvouletého přístupu je nejvýhodnější právě tento typ předplatného.