Provizní systém

Doporuč online kurzy a získej provizi ve výši 10%!

Získáte 10% z útraty každého, kdo se zaregistruje přes Váš referenční odkaz. Za získané kredity obdržíte voucher na Váš vlastní nákup, firmy si mohou provizi nechat vyplatit.

Přihlaste se pro přístup do partnerské sekce.

Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se zdarma registrovat zde.

Jak se zapojím do provizního systému?

Stačí se zaregistrovat, registrace je zdarma. Všichni existující uživatelé na UmimExcel.cz mají automaticky svůj referenční kód v provizním systému.

Kde najdu referenční odkaz?

Svůj referenční kód najdete po přihlášení v sekci Provizní systém. Pro sdílení na sociálních sítích stačí kliknout na tlačítka pro sdílení ve spodní části stránky kurzu, Váš referenční kód je přidán automaticky.

Jak dlouho je evidována informace o návštěvě přes mé doporučení?

30 dní je doba od 1. návštěvy po registraci, v níž se všichni noví uživatelé přes Vaše doporučení zaevidují k Vašemu proviznímu účtu.

Kde zjistím výši své provize?

Svou provizi najdete po přihlášení v sekci Provizní systém.

Jak si mohu nechat provizi vyplatit?

Nepodnikatelé si mohou svou provizi nechat vyplatit ve formě voucheru na online kurzy portálu UmimExcel.cz. Tento voucher mohou využít sami pro sebe, nebo jej někomu darovat. Voucher má platnost 3 měsíce od data vystavení. Také ji lze převést v podobě kreditů do peněženky a ty použít jako slevu z další objednávky

Podnikatelé mohou vystavit fakturu, na jejímž základě bude provize vyplacena na bankovní účet se splatností 30 dní od data vystavení. Pro plátce DPH je výše provize již s DPH.

Minimální limit pro vyplacení není stanoven. Žádosti o vyplacení se posílají na elearning@itlektor.cz nebo přes kontaktní formulář.

Jaká je výše provize?

Výše provize je 10% z útraty uživatelů, kteří se registrují přes Váš referenční kód.

Př. Vámi doporučený uživatel si zakoupí MEGA kurz Excelu za 2 990 kč, Vaše provize je 299 Kč.