Kurz Microsoft Teams

Microsoft Teams v praxi

15 studentů

Práce v týmu bude efektivnější

Online kurz Microsoft Teams v praxi vás provede tímto moderním nástrojem od základu. Tato aplikace je určena pro týmovou spolupráci, jedná se o online pracovní prostor, ve kterém jste členy týmu, pracujete společně na souborech, které sdílíte. Pojďte se společně se mnou naučit pracovat v Teams, budete v rámci týmu efektivnější a v obraze, ať už jste kdekoliv nebo na jakémkoliv zařízení. 

Doporučená úroveň znalostí
Základní
 • 38 lekcí
 • 0:52 hod
 • neomezený přístup
 • v češtině
 • s certifikátem

Pro správce i uživatele v týmu

Kurz je koncipován tak, že vede uživatele postupně s pomocí video návodů, s hlasovým doprovodem profesionálního lektora s více než 13ti letou praxí. Plánujte a organizujte schůzky a videokonference, třeba i webináře nebo živá vysílání pro větší množství lidí. Diskutujte rychleji než s využitím emailu, plánujte projekty nebo směny a využívejte obrovské množství online aplikací, které lze do Teams připojit. 

V tomto elearning školení se podíváme na praktické ukázky práce jak v roli správce týmu, tak v roli jeho běžného člena. A nezapomeňte, že můžete aplikaci Teams získat zdarma.

Získejte Microsoft Teams zdarma

Získání bezplatné verze Microsoft Teams možné zde.

Pokud se vám video kurz líbí, staňte se fanoušky na Facebooku a doporučte tyto stránky vašim známým, může se jim také hodit.

Kompletní seznam lekcí najdete v horní části této stránky, v záložce   Lekce.

 • seznámení s principy aplikace Teams
 • tvorba týmů a kanálů
 • práce s příspěvky a soubory
 • plánování schůzek a živých vysílání
 • využití aplikací Planner a Směny
 • rychlé příkazy a notifikace

Online Kurz Microsoft Teams v praxi je vhodný pro uživatele, kteří:

 • chtějí se seznámit s možnostmi aplikace Teams
 • plánují směny nebo projekty v týmu
 • hledají moderní nástroj pro týmovou spolupráci
 • vše si rádi vyzkouší v klidu doma a bez stresu

Kde si mohu stáhnout Microsoft Office?

Stažení bezplatné zkušební verze Microsoft Office je možné zde.

Můžu prohlížet kurzy na mobilním zařízení?

Ano. Stačí chytrý telefon nebo tablet s internetovým prohlížečem. Doporučuje se telefon obrátit na šířku, jinak může být pro video obrazovka malá. Pokud u kurzu vidíte pouze seznam lekcí, klikněte na šipku v pravém horním rohu pro skrytí seznamu lekcí. Pak přímo ve videu je dole lišta přehrávače, v pravém dolním rohu ikona se 4 šipkami maximalizuje video na celou plochu.

Nejčastější otázky

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně této služby, platby a správy účtu naleznete na stránce Jak to funguje a  FAQ – Otázky a odpovědi.

Informace k licenci

1 licence = 1 aktivace přístupu k vybranému kurzu. Délka přístupu ke kurzu (až doživotně) je vždy uvedená u konkrétního kurzu.

Daný kurz slouží pouze pro prohlížení uživatelem, který ho má aktivován na svém registrovaném účtu. Sdílení účtu nebo promítání kurzu více osobám je zakázáno a je v rozporu s podmínkami této služby.

Co je třeba mít?

Daný kurz lze přehrávat pouze s internetovým připojením z počítače, notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu.

Pro spuštění potřebujete jakýkoliv internetový prohlížeč (Internet Explorer, Edge, Chrome, Opera, Firefox…), vždy mějte nejaktuálnější verzi prohlížeče.

Není nutné mít nainstalované kancelářské aplikace Microsoft Office. Jen v případě, že si chcete sami vyzkoušet předváděnou látku. Stažení bezplatné zkušební verze Microsoft Office je možné zde.

Převážná většina lekcí je předváděna na verzi Microsoft Office 2016, ale dané postupy by měly fungovat i na jiných verzích.

Jak vypadá výukový systém?

Jak získám certifikát?

Jakmile dokončíte počet lekcí potřebných k úspěšnému dokončení kurzu, na hlavní stránce kurzu se ve spodní části zobrazí tlačítko Dokončit kurz. Po jeho stisknutí obdržíte osvědčení o absolvování kurzu, které si můžete stáhnout, vytisknout, či přiložit ke svému životopisu. Osvědčení o absolvování lze získat ke každému kurzu, jakmile jej dokončíte!

Jak vypadá výukový systém

E-learningové prostředí je velmi intuitivní. Každá lekce má svou stránku a díky instruktážnímu videu na začátku kurzu budete vědět, jak se systémem pracovat.

Lektor

Petr Kohoutek

IT Lektor Bc. Petr Kohoutek
Certifikovaný lektor a konzultant Microsoft Office. Od roku 2007 se specializuje na výuku dospělých v oblasti kancelářských aplikací Microsoft Office. Kromě výuky se věnuje tvorbě e-learningu a programování. www.itlektor.cz | [email protected]

0.00 průměrně z 0 hodnocení

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
499 Kč
Scroll to Top