Kurz Microsoft Teams

Microsoft Teams v praxi

33 studentů

Práce v týmu bude efektivnější

Online kurz Microsoft Teams v praxi vás provede tímto moderním nástrojem od základu. Tato aplikace je určena pro týmovou spolupráci, jedná se o online pracovní prostor, ve kterém jste členy týmu, pracujete společně na souborech, které sdílíte. Pojďte se společně se mnou naučit pracovat v Teams, budete v rámci týmu efektivnější a v obraze, ať už jste kdekoliv nebo na jakémkoliv zařízení. 

Kurz Microsoft Teams
Přehrát video
Lekce Délka Přístup Jazyk Certifikát Úroveň Verze
38
0:52 hod
Neomezený
Čeština
Ano
Základní
365

Pro správce i uživatele v týmu

Kurz je koncipován tak, že vede uživatele postupně s pomocí video návodů, s hlasovým doprovodem profesionálního lektora s více než 13ti letou praxí. Plánujte a organizujte schůzky a videokonference, třeba i webináře nebo živá vysílání pro větší množství lidí. Diskutujte rychleji než s využitím emailu, plánujte projekty nebo směny a využívejte obrovské množství online aplikací, které lze do Teams připojit. 

 • Hlavní oblasti kurzu
 • Pro koho je kurz určen
 • Informace

Kompletní seznam lekcí najdete v horní části této stránky, v záložce   Lekce.

 • seznámení s principy aplikace Teams
 • tvorba týmů a kanálů
 • práce s příspěvky a soubory
 • plánování schůzek a živých vysílání
 • využití aplikací Planner a Směny
 • rychlé příkazy a notifikace

Online Kurz Microsoft Teams v praxi je vhodný pro uživatele, kteří:

 • chtějí se seznámit s možnostmi aplikace Teams
 • plánují směny nebo projekty v týmu
 • hledají moderní nástroj pro týmovou spolupráci
 • vše si rádi vyzkouší v klidu doma a bez stresu

Níže najdete odpovědi na nejčastější otázky spojené s kurzy:

Stažení bezplatné zkušební verze Microsoft Office je možné zde.

Ano. Stačí chytrý telefon nebo tablet s internetovým prohlížečem. Doporučuje se telefon obrátit na šířku, jinak může být pro video obrazovka malá. Pokud u kurzu vidíte pouze seznam lekcí, klikněte na šipku v pravém horním rohu pro skrytí seznamu lekcí. Pak přímo ve videu je dole lišta přehrávače, v pravém dolním rohu ikona se 4 šipkami maximalizuje video na celou plochu.

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně této služby, platby a správy účtu naleznete na stránce Jak to funguje a  FAQ – Otázky a odpovědi.

1 licence = 1 aktivace přístupu k vybranému kurzu. Délka přístupu ke kurzu (až doživotně) je vždy uvedená u konkrétního kurzu.

Daný kurz slouží pouze pro prohlížení uživatelem, který ho má aktivován na svém registrovaném účtu. Sdílení účtu nebo promítání kurzu více osobám je zakázáno a je v rozporu s podmínkami této služby.

Daný kurz lze přehrávat pouze s internetovým připojením z počítače, notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu.

Pro spuštění potřebujete jakýkoliv internetový prohlížeč (Internet Explorer, Edge, Chrome, Opera, Firefox…), vždy mějte nejaktuálnější verzi prohlížeče.

Není nutné mít nainstalované kancelářské aplikace Microsoft Office. Jen v případě, že si chcete sami vyzkoušet předváděnou látku. Stažení bezplatné zkušební verze Microsoft Office je možné zde.

Převážná většina lekcí je předváděna na verzi Microsoft Office 2016, ale dané postupy by měly fungovat i na jiných verzích.

V tomto elearning školení se podíváme na praktické ukázky práce jak v roli správce týmu, tak v roli jeho běžného člena. A nezapomeňte, že můžete aplikaci Teams získat zdarma.

Pokud se vám video kurz líbí, staňte se fanoušky na Facebooku a doporučte tyto stránky vašim známým, může se jim také hodit.

Lektor

Petr Kohoutek

IT Lektor Bc. Petr Kohoutek
Certifikovaný lektor a konzultant Microsoft Office. Od roku 2007 se specializuje na výuku dospělých v oblasti kancelářských aplikací Microsoft Office. Kromě výuky se věnuje tvorbě e-learningu a programování. www.itlektor.cz | [email protected]

5.00 průměrně z 1 hodnocení

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Recenze

 • tomol...hodnotí:

  Výborné

  Výborný kurz, doporučuji. Vše je jasné a přehledné.
499 Kč